تلگرام من

hesamoddinjalali1

پیشنهادات ویژه فصل

دوره های سید حسام الدین جلالی طهرانی

کتاب‌های سیدحسام الدین جلالی طهرانی

آخرین فایل‌ها

آخرین پادکست‌ها

1402/01/20
🎙️پادکست #کمتر_از_بیست 🛑 قسمت اول - درس اول منطق ⏰ بعضی شب‌های بهار ۱۴۰۲ ⏭️...
1402/01/20
🎙️پادکست #کمتر_از_بیست 🛑 قسمت دوم - درس اول فلسفه یازدهم ⏰ بعضی شب‌های بهار ۱۴۰۲...

تقویم آموزشی سال تحصیلی

برنامه هفتگی

نتایج و نظرات

پر فرازترین و بلندی سنگلاخ های راه درس فلسفه و منطق نبودن تستهایی به پیچیدگی و عمیق بودن سوالهای کنکور و همچنین نبودن درسنامه ای جامع شامل تمام نکات داخل و خارج درس است. کتاب فلسفه و منطق تالیف شده آقای جلالی طهرانی، از معدود کتاب هایی بود که تمامی سنگلاخ های این راه را برای من به زمینی مسطح تبدیل کرد.

فرنوش فخار

رتبه ۴ کنکور ۹۷

بی اغراق یکی از بهترین منابع فلسفه و منطق موجود در بازار، کتابنامه و بانک تست مهروماه است. شبیه ترین تست ها به کنکور و کاملترین کتابنامه در این کتاب قابل مشاهده است.

مهرناز سیدی

رتبه ۳ کنکور ۱۴۰۱

من افتخار داشتم توو سال کنکور، شاگرد استاد جلالی باشم و از کتابشون هم استفاده کردم. تستهای این کتاب بعد از خوندن کامل درس مثل چای بعد از شام میچسبید. خصوصا اگر روزانه تست میزدی. خوبیش این بود که نگرانیت رو کمتر میکرد چون اینقدر تست داشتی که اگر هر روز هم میزدی بازم بود. برای کسانی که با استاد جلالی کلاس نداشتند، درسنامه اش کامل بود.

آتنا طاهری

رتبه ۸ کنکور ۹۸

شکر می کنم از استاد عزیز جناب آقای سید حسام الدین جلالی تهرانی که همواره محتوای آموزشی بسیار مناسبی را در اختیار دانش‌آموزان قرار داده اند و برایم موجب فرهمندی است که با همکاری در طراحی سوالات بخش فلسفه توانسته باشم با تحلیل جزیی متن و حتی فراتر از آن به دانش‌آموزان در تحلیل مفهومی متن کتاب درسی یاری برسانند. امید است که رویکرد خلاقانه و پیشرفت در این کتاب بتواند تحولی در پاسخگویی به سوالات دشوار فلسفه و منطق ایجاد کند.

نیما جواهری

رتبه ۸ کنکور ۹۷

در این سالها که برای کنکور مطالعه داشتم، همواره سعی من به این بود که بیشتر با کتاب و آزمون خو بگیرم و با توجه به منطق ۳ که من از اعضای آن بودم، آنچنان سراغ کلاسها نرفتم. اما در ماه های منتهی به کنکورم در دوره نکته و تست استاد جلالی شرکت کردم و آن عاملی که باعث اشتیاق من به کلاس ایشان می¬شد، تدریس کامل مطالب در زمانی کوتاه بدون حذف موضوعی از کتب منطق و فلسفه بود.

محمد جواد دلیر

رتبه ۱۸ کنکور ۱۴۰۱

برای موفقیت در کنکور علاوه بر تلاش، استفاده از منابع معتبر برای تست زنی بسیار ضروریه. کتاب هایی که شامل تست های جامع و طبقه بندی شده باشه. برای کسب درصد بالا در درس منطق و فلسفه، مفهومی خوندن شرط اوله و یک کتاب تست مفید باید سرشار از تست های مفهومی باشه تا به فهم عمیق درس کمک کنه من با درصد ۷۰ در درس منطق و فلسفه افتخار داشتم که در کلاسهای استاد جلالی شرکت کنم و استفاده کتاب تست شون در موفقیت من سهم بزرگی داشته.

مائده مهجوری

رتبه ۲۰ کنکور ۹۸

فلسفه و منطق دروسی هستند که علاوه بر تلاش خود فرد و در دست داشتن یک منبع جامع و معتبر، می تواند بسیار کمک کننده باشد. در این راستا جناب استاد جلالی با استفاده از دانش و تجربه خود، مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین تستها ها را تدوین کرده اند. همچنین با حضور در کلاسهای ایشان، میتوان ضمن عمیق یادگرفتن و لذت بردن از فلسفه و منطق آمادگی لازم و مطلوب برای کنکور را نیز پیدا کرد.

مهرآسا الهیان

رتبه ۱۶ کنکور ۹۹

اگر سوالی یا پیشنهادی دارید میتوانید با ما در میان بگذارید